Podporte prezidentskú kampaň

Vyzývajú nás, aby sme sa vzdali, lebo nemáme vyššiu poznateľnosť a veľký rozpočet. A vraj to za mesiac už nedokážeme zmeniť. Dokážeme, ale len s vašou pomocou. Vaše dary použijeme na reklamy, videá, výjazdy za ľuďmi a outdoorovú reklamu, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o ponuke Zuzany Čaputovej pre Slovensko - prezidentky, ktorá sa v mene ľudí postaví zlu.

Váš dar:

  • 30 € umožní osloviť 10 000 ľudí na sociálnych sieťach
  • 50 € zabezpečí tlač 2000 letákov
  • 150 € pokryje náklady na 1 bilbord na 1 mesiac

  • z cieľovej sumy 30 000 EUR
  • Ostáva
Chcem podporiť

Prečo je to dôležité?

Zuzana Čaputová chce byť prezidentkou, ktorá do verejného života vráti dôveru. Využije naplno svoje ústavné kompetencie. Tam, kde ako prezidentka kompetencie mať nebude, pôjde príkladom. Tam, kde nebude môcť ísť príkladom, bude poukazovať na neprávosť.

Aj s vašou pomocou sa nám podarí bojovať za spravodlivejšie Slovensko. Budeme robiť všetko pre to, aby sa nám to spoločne podarilo.

Ďakujeme za vašu podporu.

Darovací formulár

Ste
Chcete prispieť
Osobné údaje
Adresa bydliska

Uveďte, prosím, celú adresu trvalého bydliska. Podľa zákona môžeme dary prijímať iba od ľudí, ktorí majú trvalý pobyt na Slovensku alebo právnických osôb so sídlom na Slovensku. Adresa nebude zverejnená.

Kontaktné informácie

Podľa zákona môžeme dary prijímať iba od ľudí, ktorí majú trvalý pobyt na Slovensku alebo právnických osôb so sídlom na Slovensku.

Váš odkaz

Napíšte nám odkaz, ktorý sa môže objaviť na stránke kampane.

Na podporu kampane pôjde 100% vášho príspevku. Zákony nám nedovoľujú prijímať platby kartou. Preto Vás prosíme o platbu bankovým prevodom. Platby taktiež môžeme prijímať len od ľudí, ktorí majú trvalý pobyt na území Slovenskej republiky, alebo od právnických osôb so sídlom na území Slovenskej republiky.

Odoslaním formulára vyjadrujete súhlas so znením darovacej zmluvy.